Casa Del Bosque Villa
Casa Del Bosque Villa Sierra de los Padres med 2 sovrum, som ligger cirka 10 minuter till fots från Gruta de los Panuelos, har en privat pool som garanterar en avkopplande vistelse. Villan med 2 badrum har en parkering och en terrass med utsikt över trädgården.
Du kommer att bo inom 600 meter från Sierra de los Padres och inom 4 km från Museo Jose Hernandez.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på detta boende. El Jamon De La Sierra, som serverar rätter av det sydamerikanska köket, ligger ungefär 6 minuter bort till fots. Den närmaste busshållplatsen är Walter y Domingo, belägen en kort bit från villan.
- Lokala sevärdheter
- Parroquia447 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
På rummet
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Del Bosque Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Del Bosque Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Del Bosque Villa?
Ett komplett kök finns på Casa Del Bosque Villa. - ❓
Tillåter Casa Del Bosque Villa husdjur?
Casa Del Bosque Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Casa Del Bosque Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Casa Del Bosque Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Gruta de los Panuelos och Museo Jose Hernandez, som ligger inom 10 minuters promenad från boendet respektive 4 km bort.